ArchitectureDesignSuccess stories

Wine & Design Party

 

archiDAY & Wise Habit łączą siły i zapraszają na specjalną imprezę dedykowaną wszystkim miłośnikom dobrego, świadomego designu. Najbardziej progresywni polscy projektanci, wyselekcjonowany design, dobre wino i świetna muzyka.

 

Już dzisiaj startuje impreza dla miłośników dobrego designu i architektury. Architecture Snob patronuje imprezie.

 

Wise Habit Concept Store – miejsce świadomego designu. Znajdziemy w nim marki własne – TRE Product i Mudita – oraz wyselekcjonowane jakościowe przedmioty pochodzące z Korei Południowej, Japonii i krajów skandynawskich. Wise Habit zostało założone przez duet: Marcelinę Plichtę-Wabnik i Michała Kicińskiego, a jego dyrektorem kreatywnym jest Pini Leibovich. W centrum swojej działalności stawia promowanie konsumenckiej świadomości oraz zrównoważonego rozwoju. Grupa nie tylko rozwija marki własne i promuje pozytywne przykłady światowego projektowania, ale także oferuje usługi z obszaru research & development. Wise Habit inicjuje spotkania, otwiera dyskusje o ważnych w świecie architektury tematach.

 

Archiday.pl – to seria wydarzeń branżowych dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Spotkania odbywają się w całej Polsce skupiając najciekawszych projektantów i architektów.