ArchitectureDesignSuccess stories

Range Rover i Palm Studio łączą siły w staraniach o nasz well-being

 

Range Rover i Palm studio, luksusowa marka motoryzacyjna i butikowe centrum treningowe, nawiązują współpracę. Well-being jest oznaką samoświadomości, ponieważ we współczesnym świecie prowadzić może do niego jedynie świadomy wybór tego jak żyjemy każdego dnia. Naturalną cechą lidera jest ciągłe dążenie do poprawy we wszystkich obszarach swojego życia.

Well-being to oznaka samoświadomości

 

Well-being nie jest pojęciem abstrakcyjnym. To dążenie do poczucia samospełnienia i szczęścia, to funkcjonujące w harmonii ciało i umysł. Dobrostan pozwala nam sprostać nawet trudniejszym zadaniom codzienności, jak i odnosić sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. To stan domyślny, jednak we współczesnym świecie prowadzić do niego może jedynie świadomy wybór tego co jemy, jak odpoczywamy, ile i jak się ruszamy, jakimi ludźmi się otaczamy i wiele więcej. Well-being jest w tym sensie oznaką samoświadomości oraz prawdziwej uważności, a prawdziwe liderki i prawdziwi liderzy powinni swoimi działaniami starać się go maksymalnie rozpowszechniać. To właśnie dlatego Range Rover rozpoczął współpracę z warszawskim Palm Studio.

 

 

Dążenie do poczucia szczęścia i dobrostanu jest bowiem jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Jednak nieustający pęd życia i powszechne przebodźcowanie powodują, że tak rozumiany well-being przestaje być dla nas priorytetem. Butikowe centrum treningowe Palm Studio w Warszawie, w którym wnętrza inspirowane są miłością do ruchu oraz idei work-life balance, chce na powrót naszą uwagę skierować w stronę własnego rozwoju i odczuwania radości. To stworzone z pasji do ruchu i podróży miejsce wyróżniają kojące kolory ziemi wraz z przygaszonym światłem, a także naturalne elementy wyposażenia, takie jak tynki gliniane, drewno i naturalne kamienie. Klimat wyciszenia i ukojenia podkreślają spokojna muzyka oraz brak butelkowanej wody w plastiku. To wszystko stanowi idealną scenerię dla kreatywnego podejścia do ćwiczeń grupowych i indywidualnych. Palm Studio łączy tradycyjne ruchy z nurtami współczesnymi, jednak dba nie tylko o ciało, lecz również o ducha i zmysły. Tę swoistą równowagę udaje się utrzymać poprzez wykonywanie różnorodnych i intensywnych ćwiczeń na reformerach Allegro 2 firmy Balanced Body. To bowiem sprzęt nie tylko do pilatesa, można na nim wykonać również trening funkcjonalny, tabatę czy stretching, wzmacniając  zarówno siłę ciała, jak i mentalną. 

 

Nacisk na well-being i życie w zgodzie z samym sobą doskonale wpisuje się w misję Range Rovera, który łamiąc konwencje i wykraczając poza motoryzacyjny schemat, stawia sobie za cel również wspieranie aktywnego życia.

Range Rover wspiera dobrostan

 

Range Rover jest od zawsze liderem stawiającym na aktywność – pozwala się samorealizować bez względu na fakt, na jakie wyzwania postawimy. Wysoki uciąg modeli marki pozwala na bezpieczne holowanie przyczep ze sprzętem do sportów wodnych – od skuterów po żaglówki. Specjalne bagażniki dachowe umożliwiają przewóz sprzętu, jak np. deski surfingowej czy kajaka. Legendarny napęd AWD Land Rovera jest idealny również do jazdy w zimowych warunkach.

 

Minimalizm i szlachetne materiały zastosowanie w samochodach Range Rover dają ukojenie dla zmysłu wzroku, są wyrazem naszej samoświadomości oraz pewności siebie, właściwej liderom znającym swoją wartość. Oszczędna forma, wysoka jakość materiałów i realnie poprawiające możliwości samochodu funkcje (np. Terrain Response) to ucieleśnienie powściągliwego korzystania ze swoich przewag, stojącego w kontraście do obecnego na rynku przerysowanego designu i krzykliwego komunikowania cech technicznych. Podróż modelami marki Range Rover sprzyjała dobremu samopoczuciu i pełnej koncentracji. Znajdujący się system poprawy jakości powietrza w kabinie Cabin Air Purify przechwytuje zanieczyszczenia, kurz i pyłki, ale też nawilża powietrze, neutralizuje patogeny wirusów i dba o właściwe stężenie dwutlenku węgla.

 

Wszechstronność nadwozi i układów napędowych Range Rovera służy realizacji marzeń i pasji ich użytkowników. To przykład nowoczesnego luksusu, który nie ogranicza, ale daje więcej możliwości. Wysoki uciąg pozwala holować np. sprzęt do sportów wodnych, akcesoria pozwalają przewozić np. rowery czy narty. Wysokie zdolności terenowe pozwalają docierać w miejsca niedostępne dla innych, a przestronne bagażniki – zabrać ze sobą wszystko to, co potrzebne i przyjemne. 

Tak wspierając dobrostan, Range Rover i Palm Studio okazują się naturalnymi partnerami. Obie marki znalazły wspólne płaszczyzny, aby pomóc w dążeniu do najlepszej wersji siebie, poprawy jakości życia i samorealizacji. Dla specjalnej grupy gości przewidziane są zajęcia pilates w nieszablonowej scenerii, spotkania z wyjątkowymi mówcami z dziedziny wellbeing’u i program jazd testowych samochodami Range Rover. 

Palm Studio ma swoją siedzibę przy ulicy Idzikowskiego 16 w Warszawie, Mokotów.

 

 

O Range Rover

 

Każdy model w gamie Range Rover to przykład modernistycznego wzornictwa, połączonego z wyrafinowanym wnętrzem i zelektryfikowanymi osiągami, które są ikoną nowoczesnego luksusu. Inspiruje swoim designem od 1970 roku.

 

Marka obejmuje modele Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar i Range Rover Evoque, a jej podstawą jest Land Rover – znak zaufania zbudowany na 75 latach doświadczenia w technologii, architekturze pojazdów i wiodących na świecie osiągach terenowych. W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i dumnej wizji nowoczesnego luksusu każdy Range Rover jest dostępny jako elektryczna hybryda. W pełni elektryczny Range Rover pojawi się pod koniec 2024 roku, a w pełni elektryczny Range Rover Sport w 2025 roku. 

 

Range Rover to jedna z wiodących na świecie brytyjskich marek luksusowych, sprzedawana w 121 krajach. Należy do domu marek JLR wraz z Defenderem, Discovery i Jaguarem.

O Inchcape JLR Poland

 

Inchcape plc to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą detaliczną luksusowych samochodów oraz usługami serwisowymi z siedzibą w Londynie, Wielka Brytania. Zatrudniając ponad 16 000 pracowników na całym świecie oraz współpracując z ponad 30 partnerami. Inchcape jest obecny na 34 rynkach krajowych i działa jako kluczowy partner strategiczny największych światowych marek samochodów premium i luksusowych. Zapewnia efektywną, dobrze finansowaną oraz zorientowaną na klienta drogę na rynek dla pojazdów oraz części samochodowych. Wykorzystuje wszystkie ogniwa pofabrycznego łańcucha wartości w branży motoryzacyjnej wspierając swoich Zaufanych Partnerów oraz zapewniając wysoce efektywny, zorientowany na klienta sposób dotarcia na rynek oraz gwarantując wspólne korzyści na każdym etapie.

 

W grudniu 2020 Jaguar Land Rover (JLR) utworzył spółkę joint venture z globalnym dystrybutorem i sprzedawcą samochodów, firmą Inchcape. W wyniku współpracy powstała spółka Inchcape JLR Poland, która jest wyłącznym dystrybutorem samochodów prestiżowych marek Jaguar i Land Rover w kraju. Dzięki nawiązanej współpracy możliwe jest rozszerzenie działalności marek na polskim rynku oraz przybliżenie ich szerokiemu gronu klientów na szóstym co do wielkości rynku motoryzacyjnym Europy.