ArchitectureDesign

Alchemia Współpracy marki Motiv Home tym razem na targach
Meble Polska w Poznaniu.

 

Alchemia Współpracy marki Motiv Home powraca do targowych hal– tym razem z najnowszymi kolekcjami stworzonymi przez uznanych projektantów podczas tegorocznej edycji targów Meble Polska w Poznaniu.

 

 

Wydarzenie, które odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na stałe wpisało się do kalendarza branży meblarskiej. Mimo swojej specyficznej oprawy, to właśnie tam zapoczątkowanych zostało wiele istotnych kontraktów. Targi stały się nie tylko okazją do spotkań producentów branży meblarskiej, ale również do nawiązania kluczowych kontaktów biznesowych z partnerami i kontrahentami z sąsiednich krajów. 

 

 

W trakcie nadchodzącej edycji targów Meble Polska, zaplanowanej na 20-23 lutego w Poznaniu, Motiv Home ponownie zademonstruje swoje kolekcje mebli, stworzone we współpracy z czołowymi polskimi studiami projektowymi: Mode:lina, Nikodemem Szpunarem, Izabelą Brolą-Cieśluk, duetem Pawlak&Stawarski oraz Witaminą D. Na ponad 300 metrach kwadratowych stoiska oprócz znanych już kolekcji, odwiedzający będą mieli szansę pierwszy raz zobaczyć najnowsze stoły zaprojektowane przez Nikodema Szpunara i Izabelę Brolę, oraz nową kolekcję mebli outdoorowych ZIPP zaprojektowaną przez studio Witamina D. 

 

Udział w targach będzie również okazją do osobistych spotkań z autorami kolekcji, wymiany pomysłów i dzielenia się doświadczeniami. W kontekście inicjatywy „Alchemia Współpracy”, przygotowano dla uczestników specjalny wykład na temat obecnych trendów, który w drugi dzień targów poprowadzi  trendwatcherka – Maja Musznicka. Dodatkowo, w czwartek przewidziano kuratorską prezentację kolekcji oraz panel dyskusyjny na temat aktualnych trendów w dziedzinie tkanin, oczekiwań projektantów oraz szczegółów współpracy między Marzeną Chojnacką z BRU Polska a duetem Pawlak & Stawarski. Zarówno w środę, jak i w czwartek, po serii wystąpień, uczestnicy targów będą mieli okazję kontynuować rozmowy w mniej formalnej atmosferze. 

 

Meble Polska

20-23.02.2024 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Motiv Home, hala5