ArchitectureDesign

CURATED COSTUME PARTY: Jakby luksusowo

Magazyn Architecture Snob oraz Palermo Boutique Events serdecznie zapraszają na pierwszą imprezę kostiumową z serii CURATED COSTUME PARTY. Impreza odbędzie się już 31 października w Palermo Boutique Events w Warszawie. Obowiązują zapisy. Szczegóły poniżej.

 

Luksus – czym jest dzisiaj i czy nadal za tym słowem kryje się zbytek i drogie przedmioty? Jak to pojęcie się zmieniało na przestrzeni dekad i wreszcie co jest dzisiaj luksusem w sztuce, architekturze i designie? 

Biorąc pod uwagę specyfikę czasów, w których żyjemy, luksusem mogą być wszystkie działania, które ograniczają negatywny wpływ na naszą planetę, ale czy faktycznie tak jest? Jak zinterpretujesz to hasło w odniesieniu do architektury sztuki i designu?

Tego wieczoru staniemy się kreatorami, czułymi obserwatorami, krytykami architektury, czasami także zgryźliwymi komentatorami. Ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić. Będzie „jakby” luksusowo! Podczas wieczoru zagra dla nas DJ I Say Mikey. Kostiumy będą oceniane w trzech kategoriach: najlepszy kostium indywidualny, najlepszy kostium dla pary/grupy, najlepsza interpretacja architektoniczna. Puść wodze fantazji, bo najlepsze kostiumy wybierze jury w składzie: Przemo Łukasik (architekt, współzałożyciel medusa group), Krystyna Łuczak-Surówka (krytyczka designu), Magdalena Lubińska (strateżka designu, współwłaścicielka Palermo), Justyna Adamczyk (kreatorka Akademii Luksusu), Marcin Szczelina (krytyk architektury, założyciel Architecture Snob), Marcelina Plichta-Wabnik (współzałożycielka Wise Habit). Oczywiście, będą luksusowe nagrody! 

 

JAKBY LUKSUSOWO

Curated Costume Party

Architecture Snob x Palermo

31/10/2023 Start. 20.00

Palermo Boutique Events

Racławicka 99/D Ford Mokotów

RSVP: do 30/10/2023/ na marcin@archisnob.com Liczba miejsc ograniczona

WSTĘP WOLNY